Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Airsoft izklaide

AIRSOFT IZKLAIDE piedāvā ikvienam interesentam piedalīties organizētajos airsoft pasākumos - airsoft atvērtajās spēlēs, kurās pulcējās airsoft spēļu interesenti no malu malām vieni vai kopā ar draugiem.
Izkārtojums
Airsofts radies pagājušā gadsimta 70. gados Japānā, kad interesentiem, kam bija liegta pieeja īstiem kaujas ieročiem, radās doma izveidot ieroču replikas jeb kopijas, kuras var lietot ikviens interesents par ieročiem. (Airsoft) ir taktiskais komandu šaušanas sporta veids, kurā pretinieks tiek neitralizēts ar plastmasas lodīšu trāpījumu (eng. combat sports. Airsoft pamatā lieto ieroču kopijas, kas šauj ar 6mm plastmasas lodītēm. No airsoft šauteņu lodītēm neizdalās nekāda krāsa, tamdēļ airsofts ir spēle uz godīgumu un katram tās dalībniekam pašam ir jākonstatē trāpījums. Airsoft taktiskais sports ir aizraujoša izklaide un pasaulē tas ir pierādīts kā veiksmīgs komandas vai kādas grupas liedējošs pasākums, atraktīvs piedzīvojums, atpūtas veids un hobijs. Airsoft spēles ir dažāda stila, to pamatā ir scenārijs, kurā iejūtas šīs spēles dalībnieki, un izspēlē kādu uzdevumu, kas jāveic komandai.

Airsoft spēlē drošība ir galvenais priekšnoteikums labai un atbildīgai spēļu organizācijai. Lai airsofts būtu drošs, blakus laukumiem ir drošības zonas, kur airsoft šautenēm ir jābūt drošinātāja režīmā un dalībniekiem aizliegts lietot tos. Par aizsardzības līdzekļiem ir noteikts lietot aizsargbrilles un/vai aizsargmaskas. Aizsargmaskas ir drošākas, jo aizsedz visu sejas daļu. Dalībniekiem ir atļauts novilkt aizsargbrilles tikai drošības zonā, pretējā gadījumā viņš var tikt diskvalificēts no airsoft spēles.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!