ZARS

Mūsu misija ir dāvāt vēl nebijušu brīvību Tavai atpūtai. Savās izvēlēs Tu neesi ierobežots - kombinē mūsu piedāvājumus, pastāsti mums par saviem sapņiem un vēlmēm. Mūsu zari aug kopā ar Tevi un Tavu ideju par ideālo atpūtu, jo robežu nav. ZARS tev palīdzēs pastiepties tuvāk tavām brīvības debesīm un neaizmirstamām brīvdienām.
Izkārtojums
"ZARS" pamati atrodami te pat pie mums – Latvijā! SUP noma savu nosaukumu ir iedvesmojušies no Latvijas zemes – tā spēcīgi un pamatīgi ir veidojušas nomas "stumbru", kas ir licis noticēt gan savām idejām, gan sapņiem un spēkiem. Lai neapstātos uz vietas un turpinātu augt "ZARS" stumbrs sadalās mazākos zaros, kas ir gan brīvdienu mājas, kurās var pavadīt klusas un mierīgas brīvdienas, gan SUP un laivu noma atpūtai uz ūdens, gan atmiņām paliekošs brauciens pa Latvijas ceļiem ar VAZ automašīnu.
"ZARS" misija ir dāvāt vēl nebijušu brīvību Tavai atpūtai – Tu neesi ierobežots ar vienu no nomas piedāvātajiem piedāvājumiem, tos Tu vari kombinēt kopā kā vien vēlies.
Brīvdienu māja "Vānes" ir mierpilnām brīvdienām. Baudi nesteidzīgu un mierpilnu atpūtu Kurzemes pusē. Vānes māja būs piemērota gan atpūtai ar ģimeni, gan foršām brīvdienām draugu lokā. SUP dēļu noma ļaus Tev ieraudzīt Rīgu no cita skatu punkta, baudi Latvijas skaistākos ezerus un upes vai šķel viļņus Baltijas jūrā! Nomā SUP dēļus un dodies baudīt brīvdienas vai romantiskus brīžus uz ūdens! Iznomā laivu no "ZARS" un izbaudi Latvijas skaistākos ezerus un upes, dodoties laivu izbraucienā! Baudi rāmu laivu braucienu un vēro neatkārtojamos Latvijas dabas skatus mierīgās upēs vai dodies kādā ekstrēmākā piedzīvojumā pa strauju un krāčainu upi.
"ZARS" debesu krāsas VAZ ļaus Tev doties atmiņu pilnā braucienā pa Rīgas ielām vai aizdoties kādā tālākā braucienā pa Latvijas ceļiem, lai baudītu ne tikai "ZARS" mīļo žigulīti, bet arī skaisto Latvijas dabu!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!