Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

WAKE24.LV

“WAKE24.lv” Tev piedāvā sup dēļu nomu un izbaudīt veikparka sniegtos pakalpojumus pašā Rīgas centrā. Centrs būs piemērots tiem, kuriem patīk izbaudīt ūdens aktivitātes un, protams, adrenalīna cienītājiem.
Izkārtojums
Atrastas:
WAKE24 veikparks ir uzbūvēts pēc visjaunākajām tehnoloģijām, un tam ir vismodernākais inventārs. Apkārt visai akvatorijai ir izvietots zemes grāvis ar 6 metru augstumu – kā siena, tāpēc mums vienmēr ir kluss ūdens, silti un nav vēja. Atbrauciet ar kompāniju, ar ģimeni, viņi vienmēr varēs sagaidīt Jūs mūsu mājīgajā kafejnīcā ar lielisko skatu uz Rīgu. Atrodas pašā pilsētas centrā. Veikbords ir kā atspirdzinošs dzēriens vai mīļākais saldējums pēc 10km krosiņa gar jūras krastu jūlija vidū. Tāpēc mērķis ir pavērt veikborda pasauli pēc iespējas vairāk jauniešiem, lai palielinātu aktīvo interesentu skaitu, līdz ar to veicinātu šī sporta attīstību.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!