Vladislavs Korjakins

Ja vēlies iemūžināt savu mūža svarīgāko un skaistāko dienu video formātā, bet nezini, kam to uzticēt, tas videogrāfs Vladislavs Korjakins būs īstais. Kā viņš pats saka: "Būtu triviāli pateikt: «Es tiešām mīlu savu darbu», bet sasodīts! Ir prieks noķert emocijas, mīlestības vārdus, skatienus… salikt kopā šīs dienas svarīgās detaļās vienā veselā… ģimenes filmā."
Izkārtojums
Atrastas:

Vladislavs Korjakins ir videogrāfs ar vairāku gadu pieredzi un savu darbu dara ar augstu atbildības līmeni. Vladislavs iemūžina tavu mūža svarīgāko dienu un ļauj to piedzīvot atkal no jauna, kad skaties uzņemto videofilmu. Videogrāfs piedāvā iemūžināt tavu mīlestības stāstu ar 4 dažādiem piedāvājumiem atkarībā no vieda kā vēlies savu dienu iemūžināt. "Sky Films" strādā no sirds uz sirdi, videogrāfs savā darbā ieliek sevi visu, ko var redzēt arī darba gala iznākumā. 
Jautājot pašam Vladislavam Korjakinam, ko viņam nozīmē Sky Films, viņš atbildējis: "Būtu triviāli pateikt: «Es tiešām mīlu savu darbu», bet sasodīts! Ir prieks noķert emocijas, mīlestības vārdus, skatienus… salikt kopā Jūsu dienas svarīgās detaļās vienā veselā… ģimenes filmā. Un tas ir ne tikai darbs — videogrāfija jau ilgu laiku kļuvusi par daļu no manis. Es studēju, progresēju, ceļoju un zinu, ka esmu atradis savu ceļu. Diezgan bieži dzirdu: «Man liekas, ka es esmu nodzīvojis mūsu dienu vēlreiz!» Un katru reizi tas ir mans mērķis — atgriezt Jūs tajos brīžos…"
Uzticēt "Sky Films" iemūžināt tavu kāzu dienu būtu tā izvēlē, ko nekad nenožēlotu!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.