Izvēlne

Vispārējie lietošanas noteikumi

Interneta tīmekļa vietne www.davanuserviss.lv (turpmāk – tīmekļa vietne) pieder SIA Dāvanu Serviss.
Šis dokuments nosaka www.davanuserviss.lv tīmekļa vietnes lietošanas vispārējos noteikumus (turpmāk „Noteikumi").
Par šiem Noteikumiem vienojas visi apmeklētāji, kuri izmanto tīmekļa vietni un SIA Dāvanu Serviss, reģistrācijas kods 40003988724, adrese Miera iela 15 – 4, Rīga, kas apmeklētājiem sniedz iespēju izmantot tīmekļa vietni un tajā piedāvātos pakalpojumus.
Lūdzam, pirms šīs tīmekļa vietnes izmantošanas, uzmanīgi izlasīt Noteikumus, Pirkšanas noteikumus un Privātuma politiku šajā tīmekļa vietnē.
Tīmekļa vietni var izmantot personas, kuras ir galējie tīmekļa vietnē sniedzamo pakalpojumu lietotāji.
Noteikumos ar terminu „lietotājs” formulējamas visas apmeklētāja darbības no nokļūšanas tīmekļa vietnē, ieskaitot tikai tās atvēršanu, neatkarīgi no pieejai izmantojamās ierīces pievienošanās tipa un pievienošanās vietas.
Kad izmantojat šo tīmekļa vietni vai iesniedzat tajā pasūtījumu, ziniet, ka esat saistīts arī šiem Noteikumiem, Pirkšanas noteikumiem un Privātuma politiku, tādēļ, ja nepiekrītiet, nevajadzētu lietot tīmekļa vietni.
Šie Noteikumi, Pirkšanas noteikumi un Privātuma politika var tikt mainīti. Jūsu pienākums ir periodiski to pārlasīt, atbilstošās tīmekļa vietnes izmantošanas laikā vai pasūtījuma izpildes laikā.
Ja ir jebkādi jautājumi par Noteikumiem, Pirkšanas noteikumiem vai Privātuma politiku, varat sazināties ar mums izmantojot tērzēšanas lauciņu, kuru atradīsiet tīmekļa vietnē vai e-pastu ([email protected]).
Jūsu iesniegtā informācija vai personīgie dati tiks apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku. Ja izmantojat šo tīmekļa vietni, piekrītat informācijas un datu apstrādei, kā arī apstipriniet, ka visa iesniegtā informācija un dati ir pareizi un atbilst īstenībai.
Izmantojot šo tīmekļa vietni un iesniedzot pasūtījumus, tīmekļa vietnes apmeklētāji piekrīt izmantot šo tīmekļa vietni tikai juridiski spēkā esošiem pasūtījumiem, neveikt nekādus neīstus vai maldinošus pasūtījumus. Pareizi un precīzi iesniegt mums savus personas datus, kas ir nepieciešami pasūtījuma izpildei. Jums ir iespēja piekrist tam, ka mēs varam izmantot jūsu sniegto informāciju saziņai ar jums (sk. Privātuma politiku).
Ja neiesniegsiet visu, mums nepieciešamo informāciju, nevarēsim jums piegādāt pasūtījumu.
Vispārējie tīmekļa vietnes, tās satura struktūra un atsevišķi elementi (teksti, grafika, attēli, skaņas un video materiāli u. c.) ir ekskluzīvs SIA Dāvanu Serviss un partneru īpašums. Visas tiesības uz tīmekļa vietnē iesniegtajiem modeļiem, preču zīmēm, marķējumiem, datiem, datorprogrammām un datu bāzi, kā arī autortiesības un blakustiesības uz tīmekļa vietni, tās elementiem un tajā norādīto saturu ir aizsargājamas. Uz šo saturu attiecas neekskluzīvas, atsaucamas, parastas piekļuves, pārlūkošanas un lietošanas tiesības. Šie Noteikumi nepiešķir apmeklētājiem nekādas citas tiesības, jo īpaši tiesības izmantot saturu komerciālos nolūkos. Jebkāda tīmekļa vietnē norādītā satura un pakalpojumu pilnīga vai daļēja kopēšana un (vai) atražošana un (vai) lietošana, neatkarīgi no tā, kādā veidā tā veicama, bez iepriekšējas un rakstiskas SIA Dāvanu Serviss un (vai) to partneru atļaujas ir stingri aizliegta.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.