VIP PARAPLAN LV

Lidojums ar paraplānu ir ekstremāls aktīvās atpūtas veids, kas radīs jaunas un neaizmirstamas emocijas. "VIP Paraplan LV" komanda profesionāli darbojas iepazīšanās lidojumu jomā ar paraplānu, nodrošinot augstu drošības līmeni. Parplāna lidojuma radīās emocijas būs neiespējami aizmirst!
Izkārtojums
Atrastas:
SIA VIP Paraplan LV ir uzņēmums, kas piedāvā lielisku brīvo lidojumu, izmantojot paraplānu. Lidojumums ar paraplānu iespējams tandēmā ar instruktoru.
SIA VIP Paraplan LV piedāvā lidojumu ar paraplānu tandēmā ar instruktoru. Lidojums notiek virs skaistās Rīgas – putna lidojumā iespējams apskatīt ne tikai likteņupi Daugavu, bet arī redzēt pilsētas arhitektūru no augšas. Lai lidojums būtu izdevies, nepieciešams ietērpties ērtā apģērbā, līdzi ņemot arī ādas cimdus un sporta apavus. Tā kā lidojumu ar paraplānu ietekmē laikapstākļi, nozīmētais lidojums var tikt atcelts un pārcelts uz citu laiku, garantējot klienta drošību.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!