Viesnīca Dzintarjūra

Viesnīca "Dzintarjūra" ir viena no lielākajām viesnīcām Ventspilī pašā pilsētas centrā. Izraujies no ikdienas steigas un izbaudi mieru, ko piedāvā kūrortpilsēta. Izbaudiet un piedzīvojiet patīkamas brīvdienas.
Izkārtojums
Atrastas:
Viesnīca "Dzintarjūra" ir trīs zvaigžņu viesnīca, kas ir arī viena no lielākajām viesnīcām Ventspilī pašā pilsētas sirdī. Tiem kam patīk iepazīt tuvāk jaunas vai jau zināmas pilsētas, pastaigas attālumā no viesnīcas apkārtnē atrodas daudzi dažādi apskates objekti. Vien 400 metru attālumā atrodas Reņķa dārzs, kur izvietotie vides objekti apburs jebkuru, Ventspils vecpilsēta ar promenādi un Ventspils Olimpiskais centrs. Bet vien nepilnu 2 km attālumā no viesnīcas atrodas Zilā karoga pludmale, kurā karstā vasaras dienā varēs atveldzēties Baltijas jūrā vai ziemā izbaudīt tās krāšņumu.
Viesnīca piedāvā plašu klāstu numuriņu, gan tiem, kuriem patīk atpūsties vieniem, piedāvājot vienvietīgos numuriņus, gan divvietīgus, gan atpūtai ģimenes lokā, kādā no divistabu ģimenes numuriņiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.