Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

#VIEDI

#VIEDI piedāvā unikālu sajūtu baudījumu Kāla ezera vidū – “Vakars uz ezera”. Tavā acu priekšā, arfas spēles pavadījumā, kāds no labākajiem Latvijas šefpavāriem sagatavos 6 dažādus ēdienus. Vakaram īpašu pieskaņu piešķirs īpaši piemeklētie vīni un saulriets.
Izkārtojums
Atrastas:
#VIEDI rada ar prieku, iedvesmojoties no dabas un visa skaistā, kas ir līdzās. Piedāvā spert soli prom no ikdienas un izbaudīt to! Ekskluzīva iespēja ļauties vēl nebijušām sajūtām, lutinot gan savas garšas kārpiņas, gan noskaņu pasauli! Latvijas labāko šefpavāru gatavotu ēdienu baudīšana mierā un klusumā, vērojot neaizmirstamu saulrietu. VAKARS UZ EZERA - unikāls garšu un sajūtu baudījums Kāla ezera vidū. Ēdienus turpat uz plosta, Jūsu acu priekšā, gatavo un par tiem stāsta, kāds no Latvijā labākajiem šefpavāriem. Īpašu noskaņu piešķir mūziķes Elizabetas Lāces arfas spēle. ​Ja ir vēlēšanās pēc pasākuma paildzināt dabas baudīšanu, iespējams palikt naktsmājās Kāla ezera krastā vai netālajā Mārcienas muižā. #VIEDI mērķis ir radīt pasākumus ārpus ierastā- īpašās sajūtās un nebijušās vietās. Tiek radītas kā mazas, tā lielas svinības, organizē seminārus un komandu saliedēšanās pasākumus. VIEDI# parūpēsies par to, lai Jūsu pasākums noritētu tieši tā kā Jūs vēlaties. Lielākā motivācija domāt un radīt ir apmierināts klients. Vieta-Atradīsim īsto vietu Jūsu notikumam. Scenārijs- Izdomāsim scenāriju un to realizēsim. Inventārs-No salvetes gredzena līdz skatuvei. Ēdināšana-Sadarbībā ar labākajiem pavāriem radīsim svētkus garšu kārpiņām.

​Foto-Iemūžināsim Jūsu notikumu skaistās fotogrāfijās. Vairāk kā 10 gadu pieredze pasākumu organizēšanā. Komandas kodolam Arturam Gailītim piemīt plaša, radoša un vērienīga domāšana. Idejas viņa galvā rosās nepārtraukti. Pats galvenais, viņš spēj tās arī realizēt. Ar izveicību tiek galā ar jebkuru uzdevumu un stingri seko līdzi tam, lai viss noritētu bez aizķeršanās.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!