Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

TeELPA

Te ir telpa, kur ievilkt elpu jaunam solim Tavā izaugsmes ceļā! Te augs Tava personība, brīvība, drosme un prieks, ja vien esi gatavs uzņemties atbildību par savu dzīvi un darīt.
Izkārtojums
Atrastas:
TeELPA tulkojumā nozīmē Te ir Elpa! Bet Elpa ir tur, kur ir dzīvība, rosīšanās, prieks, radīšana un kopā sanākšana. TeElpa ir platforma tiem,kuriem patīk kopā darboties, izzināt un ar līdzīgi domājošiem satikties gan klātienē, gan neklātienē. Teelpa ir vieta kur iespējams piepildīt sapņus un atrast īsto aicinājumu dzīvē ar profesionāla koučinga palīdzību. Koučings ir psiholoģiskā atbalsta veids Tavā izaugsmes ceļā. Koučings palīdz rast atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem, izkliedēt šaubas un neziņu, lai dzīvotu saskaņā ar sevi un skaidri virzītos uz patiesi svarīgo. Koučs ir Tavs uzticamais ceļa biedrs un atbalsts, lai atrastu savu patieso ceļu un droši spertu soli pretī klusākajām vēlmēm un izaicinošākajiem mērķiem. Nav nozīmes ceļa garumam, Tavai atrašanās vietai vai mērķa lielumam, svarīga ir vēlme doties ceļā! Ja Tev ir svarīgi būt sava ceļa gājējam, dzīvot saskaņā un augt, taču šobrīd pietrūkst uzticami orientieri un drošas pieturvietas, kur ievilkt elpu, tad Teelpa, labprāt kopā ar Tevi sagatavos spēcinošu ceļamaizi! Šeit iespējams iziet koučinga sesiju: Ceļrādis!; iziet programmu: Gatavs ceļam!; Ilgtermiņa kočinga sesijas; Kā arī iespēja iziet dažādas meistarklases, lai atrasu savu īsto ceļu dzīvē.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!