Izvēlne

Iegūsti neaizmirstamu pieredzi braucienā ar ekskluzīvo Lamborghini Gallardo

Iegūsti neaizmirstamu pieredzi braucienā ar ekskluzīvo Lamborghini Gallardo.


Piektdien 15. jūlijā piedzīvojumu dāvanu veikals Dāvanu serviss kopā ar Taxify aplikāciju piedāvās saviem klientiem izjust neaizmirstamu adrenalīna un emociju devu, izbraucot pa Rīgas centru un tā apkārtni, ar ekskluzīvo Lamborghini Gallardo, nemaksājot ne centa. Izmantot šo iespēju varēs laika posmā no 12:00 – 20:00, meklējot Lamborghini savā Taxify aplikācijā.


Taxify aplikācija dod iespēju saviem klientiem ērti un viegli pasūtīt sev izdevīgāko taksometru. Šī gada aprīļa beigās Taxify saviem klientiem piedāvāja iespēju braukt bezmaksas ar Tesla Model S automašīnu un, sadarbojoties ar Dāvanu serviss, šonedēļ iepriecinās savus klientus, un piedāvās izbraukt ar Lamborghini Gallardo pa Rīgas centru un tuvāko apkārtni.


Dāvanu serviss piedāvā iespēju visiem auto mīļiem dzīvē redzēt un izbraukt ar Lamborghini jau 16. un 17. jūlijā pie TK Spice, un piepildīt vasaru ar patīkamu adrenalīna devu.


Dāvanu serviss komanda iesaka izmēģināt šo brīnišķīgo iespēju un iegūt elpu aizraujošu pieredzi, braucot ar ekskluzīvo Superauto - Lamborghini Gallardo!

Ieskaties Superauto piedāvājumos!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.