Tattoo-Imanta

Profesionāls tetovēšanas salons, kurā strādā meistari ar ilggadēju pieredzi. Piedāvājam visdažādāko stilu tetovējumus – krāsainus, melnbaltus, novecojušu tetovējumu atjaunošanu un pilnīgu nevēlamo tetovējumu pārklāšanu ar jaunu attēlu (cover up).
Izkārtojums
"Tattoo Imanta"– tetovēšanas salons ir vienos no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā, atrodas Marijas ielā 21. Salons ir saņēmis klientu visaugstākos novērtējumus un tajā darbojas aroda profesionāļi, kas ir ieguvuši godalgotas vietas dažādās sacensībās.
Salons "Tattoo Imanta" piedāvā īstenot tavu ideju tavam tetovējumam – salona profesionālie darbinieki sniegs konsultāciju, uzklausīs Jūsu vēlmes un tās īstenos skicē, lai pēc tam to uztetovētu. Tetovēšanas salonā vai ne tikai īstenot savu sen kāroto sapni par individuālu tetovējumu, bet arī veikt kāda cita, tev jau esoša, tetovējuma korekciju/atjaunošanu. "Tattoo Imanta" plašajā piedāvājuma klāstā starp melnbaltiem, krāsainiem un vecā tetovējuma atjaunošanas ir arī tava nevēlamā tetovējuma pārklāšana ar citu jeb tā saucamais cover up.
Kā jau zināms tetovējuma veidošanas procesa laikā tiek skarta un bojāta cilvēka āda, kas var novest pie dažādām infekcijā, tieši tāpēc tetovēšanas salons "Tattoo Imanta" izmanto tikai vienreizlietojamos materiālu un visus instrumentus medicīniski sterilizē, balstoties pēc visiem Veselības inspekcijas nolikumiem.
"Tattoo Imanta" savus pakalpojumus sniedz tikai personām, kas ir sasniegušas 18 gadu vecumu vai ar vecāku atļauju, tetovēšanas process notiek vecāku klātbūtnē un ar personu apliecinošiem dokumentiem.
Tetovējuma izgatavošanas izmaksas atkarīgas no krāsu izvēles un tetovējuma lieluma!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!