Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Start Design Course

"Start Desing Course" online skolā varēsiet iemācīties ko jaunu, šeit varēsiet saņemt kāzu dekorēšanas un organizēšanas, interjera dizaina, abstraktu akvareļu gleznošanas un mēbeļu atjaunošanas kursus.
Izkārtojums
"Start Design Course" ir vieta, kur Jūs varēsiet iemācīties ko jaunu, papildināt savu zināšanu klāstu un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Piedāvājam tiešsaistes kursus, kas nozīmē, ka zināšanas varēsiet saņemt neizejot no mājām.
Šajā online skolā varat saņemt kāzu dekorēšanas un organizēšanas, interjera dizaina, abstraktu akvareļu gleznošanas un mēbeļu atjaunošanas kursus.
Kursi paradzēti tiem,kuri vēlas iekārtot jebkuru telpu skaisti un gaumīgi, kļūt par profesionāliem dizaineriem, iemācīties gleznot abstraktu akvareļu tehnikā un arī tiem, kuri vēlas atrast un radīt savu kāzu stilu, kā arī ikvienam, kas vēlas apgūt ko jaunu.
Izvēlies tīkamākos kursus un iemācies ko jaunu kopā ar "Start Design Course"!

Atklāj sevī savu māksliniecisko dabu, ekspresiju, prieku un radošo dzirksti!
Tieši tagad ir īstais laiks to izmēģināt!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!