StarSpace

Atrasties mazliet tuvāk zvaigznēm! Vēro plašo un noslēpumaino debess jumu StarSpace observatorijā! Šis būs ne tikai romantisks un aziraujošs piedzīvojums, bet arī vērtīgs, jo apmeklējuma laikā varēsi uzzināt daudz jaunas informācijas! Nokļūsti soli tuvāk zvaigznēm!
Izkārtojums
Atrastas:
"StarSpace" viens no galvenajiem mērķiem ir astronomijas popularizēšana un sabiedrības izglītošana astronomijā un ar to saistītajās nozarēs. Kamēr citi strādā gaišas dienas laikā, observatorijas darba laiks sākas pēc tumsas iestāšanās, tieši tad, kad mūsu acīm skaidrāk paveras plašā debesu pasaule. Nevajag kāpt kosmosa kuģī un doties augšup kosmosā, ārpus mūsu Zemes atmosfēras, lai tuvāk redzētu un aplūkotu zvaigznes, jo "StarSpace" paver visu kosmosu Tavu acu priekšā tepat Latvijā, Suntažos.
Aptuveni divu stundu garā apmeklējuma laikā jūs varēsiet ne tikai vērot zvaigznes, bet arī noklausīties saistošu lekciju par zvaigznēm, planētām, "citplanētiešiem", dzīvniekiem kosmosā un vēl daudzām jo daudzām tēmām vienkāršā, saprotamā valodā, kas nebūs piesātināta ar nesaprotamiem zinātniskiem vārdiem, kurus tikai vien retais saprot.
Pēc lekcijas noklausīšanās un jaunu zināšanu apgūšanas, dosieties ārā svaigā gaisā un apgūsiet dažus tobrīd redzamos zvaigznājus - uzzināsiet kā tos atrast, kādi tie izskatās un, iespējams, dzirdēsiet arī kādu teiku par šiem zvaigznājiem.
Kad zvaigznāji tiks apgūti un saskatīti ar pašu savu aci, zvaigžņu vērošanu turpināsies paša observatorijā, kur būs iespējam pašam personīgi aplūkot konkrētajā vakarā redzamos debesu objektus, izmantojot jaudīgāko publiski pieejamajā teleskopā Latvijā.
Piedāvājums būs aktuāls visiem tiem, kuriem aizraujas elpas, skatoties zvaigžņu pilnu debesīs.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.