Snackbox

Snacbox zina cik grūti ir koncentrēties darbam ar rūcošu vēderu un cik neērti ir ikreiz skriet uz veikalu. Ļaujiet Snackbox komandai parūpēties, lai gardu un kvalitatīvu uzkodu jūsu birojā nekad netrūkst, bet kolektīvs vienmēr ir paēdis, uzņēmis vitamīnus un gatavs gāzt kalnus!
Izkārtojums
Atrastas:
Izsalkums traucē koncentrēties, bet staigāšana uz veikaliem tā remdēšanai var apēst daudz jūsu dārgā laika. Snack Box ir vidusceļš starp veselīgām uzkodām un grēcīgi garšīgu našķošanos. Snack Box kastītēs atradīsiet augstākās kvalitātes un labāko veidu pārtikas produktus. Kastītes saturu pielāgo katram no klientiem, atbilstoši viņu vēlmēm. Ar SNACKBOX produktiem ne tikai cienā klientus pasākumos, bet arī ar prieku sūta augļu kastes kā pārsteigumu tuviniekiem vai veselīgs našķis kolektīvam birojā. Patīkama komunikācija, operatīvs darbs un atsaucība, tiecoties pēc kopēja mērķa kopā ar pasūtītāju. Produkti vienmēr svaigi, pievilcīgi, iepriecinoši un pārsteidzoši. Brīnišķīgs pakalpojums.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!