Skaistumkopšanas salons „DELOR”

Iejūtīgie un sava darba rezultātā ieinteresētie skaistumkopšanas salona "DELOR" meistari palīdzēs Jums uzziedēt un sajust sevi kā spilgtu un svarīgu personu. Skaistumkopšanas salons Delor piedāvā plašu skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu – dažādas sējas kopšanas procedūras, manikīru, pedikīru, vaksāciju, masāžas un ne tikai.
Izkārtojums
Atrastas:

Salons "Delor" piedāvā plašu frizieru pakalpojumu klāstu - sieviešu un vīriešu matu griezumus, klasiskās un īpašās sarežģītas matu krāsošanas tehnikās, dažādas matu procedūras, kā arī matu veidošanas un vakara frizūras.
Tomēr skaistumkopšanas salons piedāvā arī uzlabot Jūsu kopējo ķermeņa figūru, izmantojot dažādas SPA kapsulas. "Delor" piedāvā divas veida SPA kapsulas – Dermalife Spa Jet un Aquaprofiler.
Spa kapsula Dermalife ir efektīvs līdzeklis cīņā ar liekā svara un celulīta problēmām. Tā uzlabo ādas tonusu, izvada organismā uzkrātos toksīnus, kā arī uzlabo vispārējo veselības stāvokli. Kapsula ir aprīkota ar infrasarkanajiem stariem, vibromasāžu un aromterapiju.
Aqua Massage jeb Aquaprolifer ir "sausā" ūdens masāža, kas izmanto ūdens spēku, lai palīdzētu Jums sasniegt ideālu prāta un ķermeņa stāvokli, manāmi uzlabotu labsajūtu un atjaunotu spēkus. Turklāt Jums nevajag novilkt drēbes – ūdens masē, bet JŪS paliekat sauss/a.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!