Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Sindija Bokāne

SIA CINDY MEDIA ir uzņēmums, kas arī organizē regulāras apmācības un palīdz mazajiem un vidējiem uzņēmumiem ar sociālo tīklu stratēģijas izveidošanu un tostarp kontu administrēšanu, izmantojot ne tikai Instagram platformas metodes, bet arī konsultējot par to sasaisti ar Facebook, Google, mājas lapu, internetveikalu un/vai citiem ar biznesu saistītiem pasākumiem.
Izkārtojums

Sindija Bokāne jeb visiem zināmā cindywanderlust piedāvā lielisku iespēju, kurā pastāsta un iemāca kā organizēt savus sociālos tīklus. Sindija piedāvā gan indivduālās apmācības, gan grupu apmācības. Iindividuālo apmācību laikā Tev būs iespēja prezentēt savu ideju un izteikt nepieciešamās vēlmes sava Instagram konta uzlabošanai. Apmācības laikā Tu vari ne tikai uzlabot esošo kontu, bet arī, ja ir tāda nepieciešamība, izveidot kontu ar “Instagram STARTA programmu” no 0 – no paša sākumā kopā ar Sindijas Bokānes personīgajiem ieteikumiem.
Grupu apmācībās tiek vadīta teorētiska apmācība ar praktisku uzdevumu, kas Tev veidos izpratni par to kā tiek veidoti Instagram posti, storiji, live un IGTV. Apmācība ir noderīga komunikācijas speciālistiem vai tiem pārstāvjiem, kuri ikdienā darbojas ar sociālo tīklu platformām, taču vēlas uzlabot savu esošo sniegumu.
Ja vēlies uzlabot savu personīgo Instagram profilu vai veicināt sava biznesa popularizāciju caur Instagram, tad Sindija Bokāne, cindywanderlust, būs īstā pie kuras vērsties pēc palīdzības!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!