Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Silverroll

Piepildi sevi ar dabas spēku! Limfātiskā sistēma, ko arī sauc par “balto dzīvības upi”, izvada no organisma baktēriju, sēnīšu un citu parazītu līķīšus un to darbības rezultātā radušos toksīnus un indes un ne tikai. Pēc procedūras uzlabosies ādas kvalitāte un atjaunosies šūnas, jutīsieties pārliecināta un veselīgāka par sevi.
Izkārtojums
Atrastas:
Silveroll studijā Jūs varēsiet baudīt masāžu patīkamā un draudzīgā vidē. Ar empātiju un cieņu prasmīgie meistari parūpēsies par Jūsu pašsajūtu. Silverroll studijā ikkatra sieviete ir vērtība - nav svarīgs ne Jūsu sabiedriskais statuss, ne izskats - nozīme ir tikai sajūtām. Stduija piedāvā iegādāties sejas ādas, matu kopšanas līdzekļus no bioloģiski sertificētās z/s ''Janavas''. Studija piedāvā izstrādāt induviduālu fiziskā stāvokļa, veselības uzlabošanas un stiprināšanas programmu ar limfas stimulācijas metodi. Limfa attīrās, ejot cauri limfmezgliem. Katram limfmezglam ir 10 ieejas un tikai viena izeja. Limfmezglos dzīvo T-limfocīti, makrofāgi, kas patrulē apkārtējos audus, cīnoties ar baktērijām, vīrusiem, sēnītēm, parazītiem. Ja viņi ar tiem sastopas, tad tos apēd un nogādā limfmezglā. Limfmezglā tas viss tiek sadalīts, pārstrādāts, un tas viss ir jāizvada no organisma pēc iespējas ātrāk.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!