Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

ZOMMEL

Personalizēts draudzīgs un jautrs zīmējums bez sejas kariķēšanas. Oriģinālākā dāvana!!! Profesionālu mākslinieku, tikai Jums zīmēts zīmējums! Sūti foto un aprakstu fonam un saņem jau pēc 3-5 darba dienām (var arī 24h laikā) gatavu unikālu dāvanu!
Izkārtojums
Studija KARIKATŪRISTI.lv ir apvienojuši labākos savas nozares profesionāļus, lai Jums radītu unikālus un pārsteidzošus pertūņus, ko dāvināt draugiem, radiem un paziņām, kā arī izklaidētu viesus pasākumos ar jautrām karikatūrām un saržiem! Svarīgi , lai personāžs būtu atpazīstams un pats zīmējums jautrs un draudzīgs. Karikatūra , proti tās definīcija skan šādi - Tēlotājas mākslas (parasti grafikas) žanrs; darbs vai mākslas tēls, kurā apzināti, smieklīgā veidā pārspīlētas (kā) raksturīgās īpašības, iezīmes. Varbūt tas arī ir jautri , bet noteikti jautrāk ir apkārtējiem , nevis šī zīmējuma personāžam, kuram šāds attēlojums ir pašnovērtējuma un humora izjūtas pārbaudījums. Cartoon vairākumā gadījumu apzīmē situāciju zīmējumu vai animācijas filmu, savukārt caricature , tieši sejas/portreta attēlojumu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!