Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

UNGURMUIŽA

” …Varbūt īpašais Ungurmuižas burvīgums radās no tā, ka te pagātne bija tik dzīvi saglabāta, ka to kā tuvu un mājīgu sajuta katrā loga nišā, katrā istabas stūrī, uz katra sliekšņa un katrā brīkšķošā sensenā ozolkoka sijā….”
Izkārtojums
Atrastas:
Ungurmuižai ir sena un maģiska vēsture, kas sniedzas līdz pat tālajam 18.gadsimtam, tā ir koku ēku ansamblis, kuru ieskauj milzu ozoli un liepas. To 1732. gadā kā savu dzimtas māju, bet šobrīd tā ir Latvijas kultūras pieminekļu mantojuma lokā. Ungurmuiža būvēta, nevis lai ārišķīgi lepotos ar tās greznību, bet gan, lai muiža īpaši iekļautos apkārtējā vidē, ievērojot senas tradīcijas un praktiskumu. Muižas iekštelpās ikviena acis priecēs Limbažu gleznotāja Georga Dītriha Hinša sienu gleznojumi, kas atrodami pat muižas bēniņos.
Šobrīd "Ungurmuiža" piedāvā aizmukt no pilsētas kņadas un pārlaist nakti kādā no naktsvietām muižā, un izbaudīt gardu maltīti turpat restorānā. Tiem kas vēlas saviem svētkiem vai pasākumam piešķirt maģiski romantisku noskaņu "Ungurmuiža" piedāvā uzņemt līdz pat 60 personām vasarā, bet ziemā līdz 20, saklājot galdu restorānā, muižā vai senajā parkā. Ļaujies mieram, klusumam un maģijai Ungurmuižā!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!