SIA L’ITALII

Apgūt jaunu valodu vienmēr ir interesanti, un tas kļūst noderīgi un īpaši aizraujoši, kad apgūto valodu iespējams izmantot, lai komunicētu ar citiem. SIA L’ITALII piedāvā Itāliju 360 grādu rādiusā un aicina Jūs to iepazīt. L'ITALII ir mazā Itālija tepat Latvijā! Itāļu valoda, literatūra, vēsture, māksla, arhitektūra, kino un virtuve vienuviet. Piebiedrojies mums, atklāsim un baudīsim Itāliju kopā!
Izkārtojums
"L’ITALII" ir privāta itāļu valodas skolas, kas dibināta 2013.gadā, skolas galvenais mērķis ir veicināt itāļu valodas un kultūras apguvi, izplatību Latvijā. Itāļu valodas skola aktivitāte katru gadu paliek ar vien plašāka un plašāka. Tiek nodrošinātas un pasniegtas dažāda līmeņa itāļu valodas nodarbības, kuras pasniedz pieredzējuši pasniedzēji gan no Latvijas, gan tālās dienvidu valsts Itālijas. "L’ITALII" ne tikai pasniedz nodarbības, kurās māca valodas likumus un gramatiku, bet arī piedāvā pilnveidojošas radošās darbnīcas, kultūras lekcijas, kulinārijas meistarklases un citus ar Itāliju saistītus pasākums, lai mācoties valodu būtu iespēja arī apgūt itāļu kultūru.
Itāļu valodas kursi ilgst 5 mēnešus, kur nodarbības notiek divas reizes nedēļā, lai nodrošinātu efektīvu mācīšanās procesu un valodas apgūšana būt vieglāka. Kursa laikā tiek plānotas arī vieslekcijas ar itāļiem, sarunvalodas nodarbības, kā arī kultūras aktivitātes, kur laikā ir iespēja satikt domubiedrus un praktizēties itāļu valodas apguvē, runājot ar itāļiem.
L'ITALII ir mazā Itālija tepat Latvijā! Itāļu valoda, literatūra, vēsture, māksla, arhitektūra, kino un virtuve vienuviet. Piebiedrojies mums, atklāsim un baudīsim Itāliju kopā!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam