Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SIA "BEIBUKS"

Kanoe laivu noma piedāvā ērtas, drošas, vieglas un ietilpīgas kanoe laivas ģimenēm un draugu kompānijām. Laivu stabilitāte un lieliskas manevrēšanas spējas ļauj droši justies straumē, izbraukt Daugavas augšteces krāces, piestāt visās iecerētajās vietās krastā. Veicam laivu transportēšanas pakalpojumus, iesakām labākos maršrutus.
Izkārtojums
Laivu noma "Beibuks" iznomā kanoe laivas braucieniem pa Daugavas lokiem. Gleznainajā Daugavas senlejā 25km garā un 7km platā posmā starp Krāslavu un Daugavpili, precīzi no Krāslavas pilsētas līdz Jezupovas ciemam ir ļoti savdabīga daba, kuru tu vari izbaudīt iznomājot kanoe laivas un airējot pa Daugavu. 
Kanoe laivu noma piedāvā ērtas, drošas, vieglas un ietilpīgas kanoe laivas ģimenēm un draugu kompānijām. Laivu stabilitāte un lieliskas manevrēšanas spējas ļauj droši justies straumē, izbraukt Daugavas augšteces krāces, piestāt visās iecerētajās vietās krastā. Raksturīgākā dabas parka "Daugavas loki" īpatnība ir deviņi lieli Daugavas līkumi jeb iegrauztie meandri. Katra šā upes līkuma garums ir 4 – 6 km. Katram lokam ir doti raksturīgi vietējie nosaukumi: Elernes, Butišķu, Rozališķu, Ververu, Daugavsargu, Rudņas, Zvejninieku, Škerškānu un Priedaines. Dažu loku krastos ir izveidojušās kraujas, slavenākā no tām ir Ververu krauja. Iznomā kanoe laivu un izbaudi krāšņo Daugavu!
Laivu nomas "Beibuks" nomas pakalpojumā ietilpst: transportēšana uz starta vietu kopā ar braucējiem, plosta izbūvi, pavadīšanu, sagaidīšanu gala mērķī, braucēju nogādāšanu uz apmešanās vietu. Tātad Jums nepieciešams tikai labs garastāvoklis, lai izbaudītu šo lielisko atpūtu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!