Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

www.stiligassomas.lv

Stilīgas somas ir vienīgā sieviešu somu pasūtījumu platforma Latvijā. Aizmirsti par vienveidību un ilgajām stundām, kuras pavadi veikalos. Pasūti savu ideālo somu neizejot no mājām un mēs parūpēsimies par visu pārējo, līdz prece nonāks Tavās rokās.
Izkārtojums
Stiligassomas.lv ir vienīgā koppasūtījuma platfroma Latvijā. Ja sev vēlies jaunu zīmola somu, bet staigāšana pa veikaliem nav Tev, tad stiligassomas.lv ir domāts tieši Tev! Tā ir koppasūtījumu platformā, kurā atradīsi dažnedažādas zīmola preču somas.
Stiligassomas no ierastā preču internetveikala atšķiras ar to, ka pērkot pie Stiligassomas.lv nebūs veikalu uzcenojumus, tas būs līdz pat 70% izdevīgāk! Platformā piedāvā jaunākās kolekcijas ar ilgtermiņa pārbaudītu kvalitāti.
Koppasūtījumu platforma darbojas jau vairāk kā 9 gadus, kuru laikā piedāvā labu un ātru servisu. Ar stiligassomas.lv Tu vari aizmirst par vienveidību un garajām stundām, kuras agrāk pavadīji staigājot pa veikaliem. Tagad Tu vari pasūti savu ideālo somu neizejot pat no mājas, par visu pārējo parūpēsies viņi.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!