Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Elizabete SPA

Tavs laiks pieder tikai Tev. Tavas īstās un tik straujās dzīves dienas, kad vari atrast kādu jaunu vai senu un mīļu baudījumu. Varbūt tieši šodien vari izdarīt ko tādu, ko vienmēr vēlējies, bet kam nekad nav pieticis laika! Elizabete SPA piedāvā ekoloģiskas un dabīgas SPA procedūras, kurās varēsi atgūt mieru un iekšējo harmoniju!
Izkārtojums
Atrastas:

Elizabetes SPA atrodas Rīgas centrā, iepretim Vērmanes dārzam, Elizabetes ielā 75. SPA nemainīgi tur atrodas jau kopš 2012.gada. Elizabetes SPA saviem klientiem piedāvā izbaudīt līdzsvaru, kas piemīt dabas spēkiem, rūpīgai un gādīgai profesionalitātei. Latvijas SPA pakalpojumu sniedzēju vidū neatkārtojamus mūs dara īpašā mūsu izstrādātā dabīgā alus kosmētika kuru izmantojam procedūrās, kā arī piedāvājam izbaudīt unikālās alus vannas.
Ļaujies SPA rituālam – Karalisks 3 procedūru komplekss – no "Elizabetes SPA", kas ļaus Tev izjust karalisku atpūtu, kuras laikā ļausies relaksācijai un pilnīgai harmonijai. Ar "Elizabetes SPA" vari atjaunot savu ķermeņa ādu ar ķermeņa pīlinga palīdzību, kurā izmantos skrubi pēc tavas izvēles. Tāpat iespējams apmeklēt gan sauso pirti (saunu), gan pēršanos ar alū mērcētām slotiņām vai dažādu ēterisko eļļu izmantošanu.
"Elizabetes SPA" rūpēs par savu klientu labsajūtu un novērtējot senču bagātīgās zināšanas par dabas spēku dziedinošo nozīmi, ir radījuši četras unikālas dabisku kosmētikas līdzekļu sērijas, ko izmanto SPA procedūrās salonā un piedāvā tos iegādāties arī lietošanai mājās.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!