Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Salons Amplua

Mājīgā salona atmosfēra un piedāvātā Jums tasīte kafijas atvērs ceļu uz skaistuma pasauli. Salonfrizētava un dienas SPA AMPLUA parūpēsies ne tikai par Jūsu matiem, bet arī Jūsu ķermeņa labsajūtu un relaksāciju, nodrošinot SPA.
Izkārtojums
Atrastas:
Mājīgā salona atmosfēra un piedāvātā Jums tasīte kafijas atvērs ceļu uz Jūsu skaistuma pasauli. Skaistumkopšanas salons ir kā mājīgs stūrītis, kurā varat ērti pavadīt laiku. Salons "Amplua" piedāvā atpūtu ķermenim un dvēselei un aicina aizmirst par steidzīgo ikdienu, problēmām un raizēm, kaut uz mazu brīdī.
"Amplua" parūpēsies par Jūsu matiem, nodrošinot vai nu matu krāsošanu, jaunu matu griezumu un tā veidošanu, dažādas frizūras, matu pieaudzēšana un daudzas citas procedūras, kas Jūsu matiem liks izskatīties skaistiem un koptiem.
Salons piedāvā parūpēties ne tikai par Jūsu matiem, bet arī par Jūsu ķermeni un tā pašsajūtas uzlabošanu vai nu ar Rozā sāls skrubja terapiju, kas atvieglo muskuļu un locītavu sāpes, nodrošinās papildus devu ar cilvēka organismam nepieciešamām minerālvielām - kāliju, kalciju un magniju –, vai SPA kapsulas terapija. Kapsulas terapija ir paredzēta auguma formas uzlabošanai un aktīvai cīņai ar celulītu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!