Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Rēķi

Kalna pakājē, meža ielokā, skaistā un romantiskā vietā, ārpus ikdienas steigas un pilsētas burzmas atrodas sporta un atpūtas komplekss "Rēķi". Šeit varēsi atpūsties gan ģimenes, gan draugu lokā. Dodies pastaigās, baudi dabas klusmu, turklāt, ziemas sezonā šeit varēsi nodoties slēpošanas un snovošanas priekiem.
Izkārtojums
Atrastas:

Te pat Latvijā, kalna pakājē, meža ielokā atrodas sporta un atpūtas komplekss "Rēķi", kurā vari izbaudīt brīvdienas ārpus ikdienas steigas un pilsētas burzmas. Atpūtas komplekss brīvdienām ģimenes vai draugu lokā piedāvā dažādu pasākumu rīkošanu – kāzu, dzimšanas dienu, semināru, banketu un korporatīvo pasākumu. "Rēķi" var nodrošināt banketu zāli līdz pat 70 cilvēku, bet vasaras terasē līdz 150. Nakšņošanu atpūtas kompleksā iespējams nodrošināt gan pasākumu laikā, gan ārpus tiem, kas vēlas aizmukt no pilsētas un atpūsties meža ielokā.
"Rēķi" sporta kompleksā iespējams izbaudīt ūdens aktivitātes – peldēšana, makšķerēšana – dīķī, kas atrodas tur pat teritorijā. Aktīvas atpūtas cienītajiem kompleksa teritorijā ir atrodams futbola laukums, volejbola laukus un pat velosipēdu noma. Ziemā ziemas prieka baudīšanai "Rēķi" piedāvā labiekārtotu slēpošanas trasi, kas ir 380 metru gara. Tiem kam ziemas prieki ir sirds lieta, bet nav personīgai inventārs slēpošanai, sporta un atpūtas komplekss to nodrošinās!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!