Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Reiņa Trase

Pirmās trīs golfa bedrītes golfa klubā "Reiņa Trase" tika atklātas jau 2008. gadā. Šeit Tu varēsi apvienot aktīvo atpūtu un brīvdienu mieru, spēlējot golfu un atpūšoties viesu namā ar pirti. Ja esi iesācējs, Tev būs iespēja spert pirmos soļus golfā trenera pavadībā.
Izkārtojums
Atrastas:
Pirmās trīs golfa bedrītes tika atklātas 2008.gada 19.jūnijā, astoņus gadus vēlāk 2016. gada 2. septembrī atklāts paplašinātais 9 bedrīšu laukums. 
"Reiņa Trase" piedāvā fantastisku iespēju – apgūt golfa pamatus un spēlēt golfu – vienīgajā golfa laukumā Siguldas un Gaujas nacionālā parka apkārtnē. Pieejama inventāra noma un apmācība, gan tiem, kas vēlas pirmo reizi pamēģināt golfa spēli, gan tiem, kas izlēmuši nodarboties ar šo sporta veidu profesionāli.
Tiem, kam golfs nav dzīves veids, bet gan jaunatklāta aizraušanās "Reiņa Trase" piedāvā 200m garu treniņlaukumu, kurā ikviens varēs apgūt spēles pamatus, iesildīties pirms spēles un vienkārši izmantot to sitiena tehnikas pilnveidošanai. Treniņlaukumā spēlē ar atšķirīgām bumbiņām (gan pēc izskata, gan citām īpašībām). Golfa laukuma komanda piedāvā arī golfa apmācības gan individuālās, kurās profesionāls golfa treneris Jums palīdzēs spert pirmos soļus golfa spēlē, gan korporatīvās – būs visiem tiem, kuri ieradušies apgūt golfa pamatus dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības kompānijā. 
"Reiņa Trase" un ikviens, kam golfs ir sirdī zina, ka golfam piemīt sava etiķete. Neviens golfa spēlētājs, lai cik arī labi viņš prastu sist pa bumbiņu, nav tiesīgs spēlēt laukumā, ja viņš neievēro etiķeti. Etiķetes ievērošana ir svarīga gan tradīciju uzturēšanai, gan spēlētāju un skatītāju drošībai.
Golfa etiķetei ir 3 pamattēzes:
  • ievērojiet citu spēlētāju intereses, nekavējiet spēles tempu;
  • rūpējieties par citu spēlētāju un paša drošību;
  • rūpējieties par laukumu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!