Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Raunas Dārzs

Eklērnīca un eklēru paradīze! Eklēru darbnīca Raunas Dārzs piedāvā iemācīties izcept un pagatavot eklēru no A-Z. Katrs dalībnieks apgūst eklēru pagatavošanas tehniku, sagatavos pildījumus un izdekorēs pats pēc savas gaumes.
Izkārtojums
Atrastas:
Klusā un viena no zaļākajām ielām Teikā - Raunas iela - jau 2 gadus tiek pazīta ne tikai Rīgā. Raunas ielā 22a, mazo, daudzstāvu ēkas pirmā stāva veikaliņu par savām mājām izvēlējās "Eklērnīca “Raunas dārzs".
Eklērnīca plašu klāstu pašu gatavotus 19.gadsimta Francijā populārākos gardumus – eklērus. "Raunas dārzs" īpašnieki bija pirmie Latvijā, kas precīzi uzminēja gardēžu izmainījušos gaumi, tradicionālā sviesta krēma vietā, piedāvājot eklērus, kuri pildīti ar vieglu vārīto krēmu, kas bagātināts ar dabīgām izejvielām - ogu un augļu novārījumiem, dabīgām riekstu pastām un augstvērtīgu šokolādi.
Sākotnēji "Raunas dārzs" piedāvāja tikai 5 veidu eklērus, bet šobrīd plašajā sortimentā ir arī sāļie eklēri. Eklērnīca lepojas ar vairāk kā 40 dažādu veidu eklēriem. Lai savus eklērus "Raunas dārzs" padarītu īpašākus, kāda svētku dienā, eklērnīca piedāvā izveidot personalizētos eklērus ar savām vēlamajām garšām, krāsām un pat novēlējumiem uz eklēriem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!