Radošā apvienība DiDi

Vairāk kā 10 gadus organizē komandas saliedēšanas pasākumus, korporatīvās un privātās balles, sporta spēles un aktīvās izklaides pasākumus. DiDi sirds un kodols ir - Inta Konstante un Lelde Vīnkalna.
Izkārtojums
Radošo apvienību DiDi jau vairāk kā 10 gadus vada divas maģiskas sievietes, kuras vieno empātija un iedvesma. Abas izveidoja radošo apvienību "DiDi" ar mērķi popularizēt, atblstīt un radīt ilgtspējīgus, inovatīvus, kvalitatīvus un sociāli vērtīgus projektus un produktus dzīves kvalitātes uzlabošanai.
Ikviens zina, ka lielāko dzīves daļu mēs pavadām savos darbos, tāpēc darba vidi, gandrīz visi vēlas pozitīvu un draudzīgu. Tieši tāpēc "DiDi" rīko dažnedažādus komandas saliedēšanās pasākumus ar mērķi celt grupas efektivitāti, motivāciju un kopdarbošanos. Pasākums var tikt veidotas jebkādā fromā, kā organizācijas komanda vēlas, jo galvenais atlsēgas elements ir kopīga darbošanās nestandarta situācijās. "DiDi" veidotājas uzskata ka, kvalitatīvs komandas saliedēšanas pasākums ir investīciju vērts!
Radošā apvienība ir izveidojusi arī aktīvās atpūtas orientācijas mobilās aplikācijas spēli "Mildas Stāsti", kas būs ka lielisks saliedēšanās pasākums ģimenei vai draugu lokam. Tā ne tikai būs iespēja saliedēties, bet arī vairāk uzzināt un pārbaudīt zināšanas par mūsu mazo, bet skaisto Latviju.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!