Postnos Latvija

POSTNOS Latvija komanda ir sagatavojusi neatkārtojamu Latvijas Izaicinājumu, kura laikā Tev būs iespēja iepazīt visu valsti, dodoties 12 unikālu pārgājienu maršrutu sērijā. Dodies kopā piedzīvojumā ar mīļajiem un ķer neaizmirstamus dabas skatus un mirkļus kopā.
Izkārtojums
Piedzīvojumu tūrisma kompānija "Postnos", kas vēlas parādīt Tev pasauli tādu, kādu redzam ikdienā - skaistu, skarbu, mežonīgu, ātru, mierpilnu, ideālu ar visām savām nepilnībām un tik ļoti daudzveidīgu. Darbs - ir Postnos komandas sirdslieta, kas no hobija līmeņa ir pārtapusi par uzņēmumu PostNos(no latīņu valodas "aiz mums"). Mērķis ir vienkāršs - palīdzēt Tev atvilkt elpu no ikdienas skriešanas, izvēdināt galvu no smagām domām, atpūsties no raizēm un ļauties piedzīvojumiem, lai dzīve ir košāka! Vēlās radīt Tevī veselīgu atkarību no dzidrām upēm, vareniem kalniem, mistiskajiem tuksnešiem, noslēpumainiem mežiem, eksotiskiem džungļiem un citiem dabas brīnumiem. Postnos komanda tic, ka ceļošana ir labākās zāles no daudzām ikdienas kaitēm un problēmām. Ļaujies, uzdrošinies, izaicini sevi un baudi dzīvi kopā ar komandu!
Visiem maršrutiem vari izvēlēties sev vēlamo grūtības pakāpi, ejot lielo vai mazo apli. Izvēle neietekmē tiesības piedalīties galveno balvu izlozē! Pārbaudi savas orientēšanās spējas, aplikācijā atklājot sava ceļojuma maršrutu, atbildi uz jautājumiem, paplašinot savas zināšanas par Latviju un vēstures notikumiem. Krāj mirkļus, kilometrus un piedalies izlozē par vērtīgām balvām, elpu aizraujošiem ceļojumiem uz dažādām pasaules valstīm kopā ar Postnos! Aicina Tevi pievienoties šai autentiskajai tēvzemes iepazīšanas sāgai, kurā jaunajā sezonā varēsi doties 12 unikālos pārgājiena maršrutos, iepazīstot Latviju ar tās mirdzošajām pļavām, teiksmu pilnajiem mežiem un mistiskajiem purviem. Izstaigāsi visu valsti, uzkāpjot augstos pilskalnos, vēroties gravu dzīlēs un skatoties nezināmajā, kādā noslēpumainā alā. Leksi pāri strautiem un izbridīsi upes. Tev būs unikāla iespēja nokļūt tur, kur tikai retais ir spēris kāju. Piedzīvoj Latviju kopā un izbaudām tās brīnumainos gadalaikus no kārtīgas ziemeļu ziemas līdz dienvidu cienīgai vasarai.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!