Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Piedzīvojumi uz ūdens Ventspilī

Vēlies izbaudīt dienas pievieno vērtību Ventspilī, tad meties piedzīvojumā kopā, ar Ventspils piedzīvojumu parku un atpūties, sporto, relaksējies vienuviet. Brīnišķīgs laiks, mierīgs ūdens un jauki pavadīts laiks draugu vai ģimenes kompānijā.
Izkārtojums
Pavadi vasaru aktīvi un gūsti pozitīvas emocijas. Tiek piedāvāta aktīva atpūta gan ekstrēmas, gan mierīgas atpūtas cienītājiem. Plašas aktīvās atpūtas un izklaidesiespējas Ventā, 10 km no Ventspils. Aktivitāšu baudīšanai tiek nodrošināts nepieciešamais inventārs, drošības vestes, ķiveres, u.c. Ūdens piedzīvojumu parks piedāvā lielo un mazo peldbaseinu, atlētikas zāli, aerobikas zāles un Ūdens atrakciju un SPA kompleksu. Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā pieejamas atpūtas un atveseļošanās iespējas dažāda vecuma grupu iedzīvotājiem un sportistiem. Ūdens atrakciju parks piedāvā: Mākslīgo viļņu baseinu; silto baseinu ar kaskādi un pretstraumes masāžu; divas slīdrenes; kalnu upi; bērnu baseinu; burbuļvannas; aromātiskās saunas, pirtis un sāls istabu; lielo un mazo peldbaseinu; mūsdienīgas un moderni aprīkotas aerobikas zāles.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!