peintbolaparks.lv

“Peintbolaparks.lv” ir īsta vieta jautrām ballītēm kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Tev būs iespēja pavadīt laiku jautrā un aktīvā gaisotnē, pārvarot spēlē izliktos šķēršļus. Lai uzvar labākā komanda!
Izkārtojums
Atrastas:
Peintbolaparks.lv ir izveidots meža ielokā, laukā, kur pirmajā pasaules kara laikā, 1916.gadā ir notikušas Ķekavas jeb Marta kaujas. Laukuma reljefā ir saglabāti ierakumi, kas tikuši izmantoti kara laikā. Ierakumi ir papildināti ar dažādiem māklīgiem šķēršļiem, lai atbilstu peintbola laukuma prasībām. Lai laukums un spēle būtu interesantāka, katrai komandai ir iespēja ieņemt tornīti, no kura ir pārredzams viss laukums. Peintbola laukumā ir izveidoti arī dažādi papildus šķērsļi, kas spēli padarīs aizraujošāku.
"Peintbolaparks.lv" piedāvā izbaudīt aktīvu atpūtu dabā un iejusties, senajā 1916.gadā, cīņu garā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.