Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Pati darbnīca

Vislabākā krāsa ir tā, kas piestāv Tev! Izveido savu ideālo lūpu krāsas toni PATI darbnīcā kopā ar mīļajiem un palutini sevi!
Izkārtojums
PATI darbnīcā kopā ar konsultanti katrai ir iespēja izveidot savu neatkārtojamo, ilgi meklēto toni. Tos iegūst ar dažādu pigmentu palīdzību, tādējādi nodrošinot ideālo toni! PATI lūpu krāsas pamatā ir dabīgas eļļas, sviesti un vaski, tādēļ lūpu krāsa darbojas arī kā kopjošs balzams Tavām lūpām. Dimanti, kuros iepildītas lūpu krāsas, izpelnījušies lielu atzinību no klientēm, kā arī bieži vien kalpo kā skaisti aksesuāri. Izvēlies savu pasākumu kopā ar Pati darbnīcu. Sievišķīgai izklaidei, kur katra savu spilgto personību var izpaust individualizētā lūpu krāsas tonī. Sieviešu darba kolektīvam vai lielam korporatīvam pasākumam. Dzimšanas dienai, vakaram ar draudzenēm, māmiņdienai, sieviešu dienai vai vienkārši Tavai dienai! Ar PATI iespējams rīkot darbnīcu arī lielākam cilvēku skaitam līdz 60 cilvēkiem, iekļaujoties 3-4 stundās. Meistarklasi iespējams rīkot gan iekštelpās, gan brīvdabā, viss nepieciešamais tiks nodrošināts.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!