Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Ozolkalna Serviss

Visiem aktīvās atpūtas cienītājiem ir iespēja izmēģināt vairāk kā 60 atrakcijas: augstu un zemu kokos izvietoti dažādi virvju ceļi, pārejas un šķēršļi, kā arī ierīkoti nobraucieni pa trosēm. Laižoties pa garākajiem šāda veida nobraucieniem Latvijā gar ausīm svilpo vējš un acīm paveras lielisks skats uz Gaujas senlejas koku galotnēm.
Izkārtojums
Atrastas:
Ozolkalns atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā, šeit ir īpaši domājuši par to, lai, ierīkojot atrakcijas, netiktu nodarīts postījums dabai. Drošības stiprinājumi veidoti tā, lai nebojātu kokus. Troses, virves un koka platformas projektētas tā, lai pēc iespējas saglabātu apmeklētājiem tīkamo dabisko parka ainavu. "Ozolkalns" ir kalns aktīviem cilvēkiem. "Ozolkalnā" cilvēks var būt kalnā, pie kalna, kalna vidū, aiz kalna, kalna pakājē. Piedāvājumā trīs dažādas atrakciju trases – bērnu, fitnesa un piedzīvojumu – virvju ceļi kāpelēšanai gan zemu, gan augstu kokos. Īpašais piedāvājums – Jāņtārpiņu nakts – virvju ceļu iešana tumsā ar pieres lampiņām! Dažādas atpūtas iespējas: labiekārtotas ugunskuru un piknikošanas vietas ar attiecīgu inventāru; telts vietas; kalnu velosipēdu trase; bērnu spēļu laukumi.

Ziemā "Ozolkans" ir unikāls ar to, ka slēpotāji un snovotāji ziemas priekus var baudīt vairākos 500 m garos kalnu nobraucienos (augstuma starpība 80 m)! Īpaša trase izveidota iesācējiem un bērniem. 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!