UAB "Funtopfun.com"

UAB “Funtopfun.com” piedāvā dažādas tematiskās ekskursijas pašā Rīgas sirdī – Vecrīgā! To daudzveidības dēļ, Tu varēsi atrast tieši sev interesējošo ekskursiju.
Izkārtojums
Atrastas:
Funtopfun piedāvā ekskursijas un pieredzi kopš 2005. gada. Katru gadu paplašina savu pakalpojumu ģeogrāfiju. Šodien sadarbība notiek ar profesionāliem vietējiem gidiem visos kontinentos. Ceļojuma padomnieks: Fun Top Fun. Vīzija – kļūt par pasaules TOP aģentūru, organizējot ekskursijas un pieredzi. Misija – sniegt pozitīvas emocijas un zināšanas.
Tiek piedāvātas divu veidu ekskursijas. Event "Ekskursija "Viduslaiku Rīga"" un Event "Ekskursija bērniem "Putni un dzīvnieki Vecrīgā"".  Ekskursijas laikā uzzināsi kā dzīvoja Rīgā 13 gadsimtā. Iepazīsies ar Vecrīgas nesen atrastiem pagrabiem. Saģērbsies mūku tērpā un izbaudīsi viduslaiku mirkli svečū gaismā. Būsi īsts Franciskāņu mūks. Ekskursijā priekš bērniem Jautrā gida pavadībā uzzināsi daudz par Vecrīgas dzīvniekiem. Vai zini kapēc namus rotā zvēru seni dekorāciju motīvi? Kāpēc Rīgas vēsturē zvēri ieņem tik lielu nozīmi? Ekskursijas laikā par katru atbildi tiks nopelnīta balva-  saldu kārumiņš Ekskursiju iespējams organizēt grupās sākot no 10 cilvēkiem, kā arī mazākās grupiņās vai pāros, ja vēlies uzzināt ko Jaunu par Rīgas vēstures noslēpumiem tad šis piedzīvojums liks paskatīties uz visu citām acīm.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!