Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%
Izvēlne

Nekādu "bet". Ikviens ir unikāls!

"Es neesmu pret, bet..." - šo teikuma sākumu sabiedrībā var dzirdēt bieži. "... bet man nepatīk, ka viņi to tik ļoti uzsver", "... bet es negribu to redzēt". Šādu "bet" ir daudz. Bet... ir laiks tam pielikt punktu!

Jūnijs ir Praida mēnesis jeb starptautiskais vienlīdzības mēnesis. Šajā laikā mēs vēlamies teikt "stop" visiem aizspriedumiem un diskriminācijai visplašākajā nozīmē. Katram cilvēkam ir tiesības tikt cienītam, neatkarīgi no viņa seksuālās orientācijas vai dzimuma identitātes. Jo spēja būt pašam, mīlēt citu cilvēku un dalīties savā laimē ar šo cilvēku nav privilēģija, bet tiesības, kas pienākas visiem cilvēkiem.

Tāpēc mēs vēlamies uzsvērt, cik svarīga ir tolerance, pieņemšana un cieņa pret ikvienu, neatkarīgi no vecuma, nacionalitātes, dzimuma, dzimuma identitātes vai vienkārši personas, kuru viņi mīl. Mēs paši cenšamies nodrošināt, lai mūsu vārdnīcā un, kas ir vēl svarīgāk, mūsu domāšanā neparādās tādi "bet". Tāpēc cita starpā mēs organizējam darbinieku apmācības par iekļaušanu un dažādību. Šādā veidā mēs vēlamies izplatīt izpratni par vienlīdzību un atbildīgu atbalstu cilvēkiem, kuri ir daļa no minoritātēm. Mēs vēlamies, lai dažādība tiktu uztverta kā kaut kas pozitīvs - iespēja paplašināt savu redzesloku un iemācīties būt vēl saprotošākiem pret citiem.

Mēs zinām, ka šajā jomā pasaulē vēl ir daudz, pie kā strādāt. Neskatoties uz to, mēs spēcīgi ticam, ka pati netaisnības apzināšanās jau ir pirmais pamats pārmaiņām un nopietns solis vienlīdzības virzienā.