Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Necesse

"Necesse" galvenās vērtības ir godīgums, kvalitāte un attieksme. Skaistumkopšanas salona mērķis ir piedāvāt un nodrošināt tikai tādus pakalpojumus, kuri klientiem patiešām ir vajadzīgi, turklāt par pieejamām cenām. Palutini sevi ar uzmundrinošām, relaksējošām un skaistumu izceļošām procedūrām.
Izkārtojums
Atrastas:
“Necesse skaistuma studija” ir salons, kurš atrodas pastāvīgā izaugsmē – aizvien cenšoties sasniegt vairāk, darbojoties pilnvērtīgāk, mērķtiecīgāk un efektīvāk. “Necesse” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē vajadzība. Tā ir vajadzība pēc novērtējuma, kvalitātes, sapratnes, drošības - vajadzība pēc sajūtas justies skaistai! Salona izveides pamatā bija vēlme lauzt stereotipu par to, ka skaistums ir definējams. Salona mērķis ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus klientiem par atbilstošām cenām, cienot nozares profesionalitāti, salona profesionālos speciālistus un klientu kā individualitāti. Ja salonam “Necesse” tiktu piešķirta gada balva, tad, lai tā būtu par gudru un cilvēcīgu uzņēmējdarbību. Tā ir salona filozofija, kuru Necesse priecāsies dalīt kopā ar Jums!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!