Hotel Kaupo

Piedāvājumā ir desmit mājīgas istabiņas, kuras tiks piemeklētas tieši Jums. Gan romantiskiem vakariem divatā, gan jaukai atpūtai ģimenes un draugu lokā, gan atpūtai no pilsētas un steigas. Tāpat šeit atradīsiet arī atpūtas kompleksu, lielisku vietu pasākumiem un semināriem, kā arī nesteidzīgi ieturēt gardu maltīti viesnīcas restorānā.
Izkārtojums
Atrastas:
Domājot par atpūtu un Latvijas skaistāko pilsētu, vietu, kur gaisotnē virmo mīlestība un apskauj dabas burvība, tad prātā nāk Sigulda. Tā ir skaista jebkurā gadalaikā, tāpēc viesnīca Kaupo parūpēsies par visu, lai Jūsu atpūtas brīdis būtu neaizmirstams. Katram viesim liks justies īpaši un parūpēsies par mājas sajūtu ikviena sirdī. Viesnīcā iespējams organzēt banketus līdz 50 personām. Viesnīcā Kaupo ir sauna, tvaika pirts un burbuļvanna. Netālu atrodas daži velosipēdu celiņi, kā arī gumijlēkšanas iespējas. Ir batuts un rotaļu istaba bērniem un biljarda telpa viesiem. Ir pieejamas videospēles, galda hokejs un Xbox 360.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!