MyFitness Sporta klubs

MyFitness misija ir iedvesmot, motivēt un atbalstīt cilvēkus, kas vēlas savu ikdienu padarīt aktīvāku un veselīgāku ar regulāru treniņu un kustību palīdzību. Vīzija ir kļūt par pirmo sporta klubu izvēli klientu vidū. Uzlabot Rīgas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, piedāvājot kvalitatīvus sporta klubu pakalpojumus par pieejamu cenu.
Izkārtojums
MyFitness uzņēmums dibināts 2008.gadā Igaunijā, kad tika atvērts pirmais sporta klubs Tallinā, 2014.Gadā MyFitness ienāca Latvijā. MyFitness sporta klubu tīkls ir viens no labākajiem sporta klubiem Baltijā. Plašas trenažieru zāles, vairāk kā 50 dažādas grupu nodarbības - kardio, spēka, body&mind, deju nodarbības, TRX, nodarbības uz velotrenažieriem u.c. Skvošs, saunas, SPA zonas.Katrā klubā pieejami privātie treneri. Viens abonements = visi klubi! Šobrīd kopā darbojas 13 MyFitness sporta klubi Rīgā. Moto – “Fitness ir mūsu kaislība”. Katra diena MyFitness uzņēmumā tiek uzsākta ar mērķi kļūt vēl labākiem kā aizvadītajā dienā un piedāvāt kluba biedriem aizvien plašāku pakalpojumu klāstu ar augstāku servisu!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!