Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

MotoGuru

Vai tavs sapnis ir sēsties pie motocikla stūres? MotoGuru piedāvā iespēju iegūt moto tiesības maksimāli īsā laikā no pieredzējušiem pasniedzējiem, kas iemācīs braukt ne tikai eksāmenam, bet droši un pārliecināti piedalīties ikdienas satiksmē!
Izkārtojums
MotoGuru ir vairāku gadu pieredze motociklu apmācību sniegšanā. Apmācības tiek pasniegtas trīs valodās – latviešu, angļu un krievu –, lai visi tiem kuriem sirds kāro sēsties pie motocikla stūres, to varētu sasniegt. Moto apmācības nodrošinās pieredzējuši, ar vairāku gadu stāžu, pasniedzēji. MotoGuru mērķis ir palīdzēt Jums ne tikai iegūt moto tiesības, bet arī pašpārliecinātību atrodoties uz spēkrata, lai veiklāk un drošāk gan Jums, gan apkārtējiem spētu manevrēt pa pilsētas ielām. Tā kā motocikls ir sezonas apmācības notiek vasaras mēnešos.
Moto skola nodrošina satiksmes drošas apmācības, kuras notiek slēgtā laukumā, Zāļu ielā 6. Laukumā ir izveidotas vairākas, dažāda sarežģītības pakāpes figūras, lai pirms došanās apmācībās uz ielas, satiksmē, varētu apgūt pamatus – kas un kā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!