METROMODELS

Ētika un estētika visiem vecumiem! Lēdiju skola ir vērsta uz papildus izglītību meitenēm un sievietēm. Tā ir skola, kurā iemācīs labām manierēm, skaistām kustībām, pieklājīgai runai un prasmei veidot tēlus, atbilstošus dažādiem pasākumiem.
Izkārtojums
Lēdiju skola "Metromodels" darbojas Rīgā un Jūrmalā kopš 2014.gada. Skola ir saņēmusi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta licenses. Apmācība nodrošina 12 pasniedzēji – fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības tiek pasniegtas gan latviešu, gan krievu valodā.
Galvenie priekšmeti skolā "Metromodels" ir etiķete, gaita, psiholoģija, skaistumkopšana, uzturmācība un horeogrāfija. Lēdiju skola ir vērsta uz papildus izglītību meitenēm un sievietēm, palīdzēs audzēknēm pārvarēt nepilnības sajūtu, kļūt sievišķīgākām un pārliecinošākām par sevi.
"Metromodels" nodrošina četras programmas, dažāda vecuma grupām, sākot jau no 6 gadu vecuma. Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģītības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.
Programma "Elegance class" – domāts pusaudzēm un sievietēm, kas vēlas apgūt gaitu augstpapēžu kurpēs, galda etiķeti, elegantas manieres vai vienkārši iegūt pārliecību par sevi. Nodarbības pasniedz profesionāli pasniedzēji.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!