Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

MAVIA

Pieredzējis pilots - instruktors un sešu Pasaules Čempionātu dalībnieks aicina Tevi iepazīšanās liojumā! Lidojums ar motodeltaplānu no ūdens – tā ir brīvības un ātruma sajūta putna lidojuma augstumā. Jums apkārt ir tikai debesis un vējš, bet iekšā sajūsma un adrenalīns!
Izkārtojums
Atrastas:
Deltaplāns ir vēl viens gaisa kuģošanas izgudrojums. Ērta ierīce, kas paredzēta diviem cilvēkiem – pilotam un pasažierim. Tātad ar to var lidot arī pilnīgs iesācējs, kurš tikai apbrīnos skaisto ainavu, bet pieredzējis instruktors vadīs lidojumu. Īss ieskrējiens, un deltaplāns, ko vadīs profesionāls pilots, pacels savu pasažieri gaisā. Pateicoties savam vieglumam, applūstamībai un jaudīgam dzinējam motodeltaplāns dažās sekundēs var atrauties no zemes un uzlidot augstu gaisā. Tas ir elpu aizraujoši, jo nemaz tik bieži mēs nevaram redzēt mūsu Rīgu no putna lidojuma! Deltaplāns sniegs jums unikālu ekskursiju debesīs. Lidojums ar deltaplānu sagādās jums neticamu estētisko baudu un sniegs daudz patīkamu emociju! Mavia piedāvā: Lidojumi ar deltaplānu virs Rīgas. Atpūtas, izklaides lidojumi. Aerofotogrāfēšana

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!