Mafia Studio

Mafia spēle no Mafia Studio tavā Dzimšanas Dienā ir "bomba" : gaišas emocijas, intrigas, neaizmirstama pēcgarša; visforšākāis inventārs un unikāla vadība; dalībnieku vecums no 9-99 gadiem; dalībnieku skaits pie viena galda 8-18 pers.
Izkārtojums
Atrastas:
Mafia Media ir pasākumu uzņēmums, kas atrodas gar dienvidu krastu, organizē Running Portsmouth's Best Student Run House Events, kā arī citus žanra pasākumus atbilstoši Jūsu vēlmēm. Privātas spēles "Mafija" organizēšana un vadīšana pasākumiem. Komanda ar lielu prieku organizēs “mafija” spēles uz jūsu pasākumā! Komanda ir labākie vadītāji ar lielu pieredzi! Vada spēles Latviešu, Krievu un Angļu valodās! izbraucieni pa visu Latviju! Mafia Studio ir stilīgs inventārs un viss nepieciešamais superīgam garstāvoklim in foršām atmiņām! Mafija ir spēle kur cīnās labie pret sliktajiem, iespēja mesties neaizmirstamā piedzīvojumā kopā ar mīļajiem un izaicināt kopā. 

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.