Latvijas Mediji

Latviski par svarīgo Latvijai! Jo latviski – tā nav tikai valoda, bet domāšana, vērtību sistēma, principi, kultūra un attieksme. Abonements ir domāts tiem, kas vēlas ne tikai informāciju iegūt, bet arī tās saprašana.
Izkārtojums
Atrastas:

“Latvijas Mediji” unikalitāte ir latviskums un stingra nostāja nacionālo vērtību uzturēšanā.
Moto – Latviski par svarīgo Latvijai!
Izdevniecību uzskata, ka mūsdienās lasītāju problēma nav informācijas iegūšana, bet gan tās izprašana. Visapkārt ir pieejama informācija, kas ir pārpildīta ar neskaidrību un nesvarīgo. Tieši tāpēc "Latvijas Mediji" sabiedrībai nodrošina to, ka spēj izšķirt informācijā būtisko un pasniegt to no vietējo iedzīvotāju perspektīvas. Skaidro globālās aktualitātes, izceļ vietējo, stiprina nacionālās unikalitātes un pašapziņu un veicina ideju apmaiņu Latvijas attīstībai.
"Latvijas Mediji" piedāvā laikrakstu, kas aptver visu aktuālo par Latvijā notiekošo, ietverot noderīgas ziņas, svarīgus viedokļus, interesantas intervijas, asprātīgas karikatūras, praktiskus padomus, aizkustinošus cilvēkstāstus. Zinātkāriem lasītājiem nodrošina interesantus faktus ap un par pasauli, par nezināmo un nesen atklāto. Praktiskiem latviešiem, tiem kuriem patīk darīt, "Latvijas Mediji" piedāvā padomus, ieteikumus un atbild uz lasītāju jautājumiem.
Neatpaliekot no digitālā laika, "Latvijas Mediji" ir izveidojuši portālu la.lv, kurā ir pieejama ne tikai būtiskā informācija Latvijā, bet arī praktiskie padomi, kas noderētu lauku dzīvē, medībās, gatavošanā un veselībai.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!