Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Laiks Copei

Vienas dienas piedzīvojumā uz ūdens būs iespēja noķert savu lielāko lomu un gūt neaizmirstamas emocijas- profesionāla komanda Jūs apmācīs sākot ar informāciju no A-Z un arī būs lieliska iespēja visas zināšanas pielietot praksē.
Izkārtojums
Laiks copei ir profesionāls Makšķerēšanas Gids, kas palīdzēs ikvienam sagatavoties spiningošanas sacensībām, iemācīs kā vislabāk un ar kādiem paņēmieniem noķert lielo lomu, kā arī kā gūt neaizmirstamas emocijas copes laikā. Laiks no copes uzsākšanas brīža līdz loma noķeršanai ir ļoti emocionāls un azartisks moments, jo pieredzējušu profeisonāļu klātbūtnē būs iespēja uzzināt noderīgu un paliekošu informāciju, iemācīsieties labākās tehnikas un sapratīsiet, ka pacietība ir Jūsu labākais draugs, lai noķertu lielo lomu. Pēc Jūsu izvēles būs iespēja noķert savu lielāko līdaku, zandartu vai sportiski ķert asarus, vai kādu eksotisku zivi, tas viss būs iespējams.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!