Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Komponista Vladimira Hvoiņicka Fonds

“Komponista Vladimira Hvoiņicka Fonds” Tev piedāvā iespēju stundas laikā ierakstīt dziesmu, kuras apstrādāto ierakstu pēc tam saņemsi CD formātā. Tā var būt kā dāvana gan sev pašam, gan kādam īpašam cilvēkam.
Izkārtojums
ANTEX skaņu ierakstu studija ir dibināta 2006. gadā, tā atrodas Rīgas centrā, Stabu ielā 11a. Strādā speciāli aprīkotās telpās, izmanto unikālu aparatūru. Studijas pamata piedāvājums ir vokāla ieraksts (tai skaitā arī izmantojot jau gatavu aranžējumu), kā arī aranžējumu veidošana, miksēšana un masterings. Lieliski vokāla mikrofoni un darbinieku profesionālisms ļauj veltīt īpašu uzmanību vokālistiem iesācējiem. ANTEX MUSIC ir profesionāla ierakstu studija Rīgā, kas palīz īstenot Jūsu oroģinālās idejas jebkurā mūzikas stilā. Antex skaņu studijā Tu vari iegūt atspērienu, lai uzsāktu savu profesionālo mūziķa karjeru.
Antex skaņu studija Tev piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu - sākot ar noklausīšanos un vokālo dotību novērtējuma, līdz pat dziesmu un albumu ierakstu veidošanai, radio rotācijai, profesionālām fotosesijām un videoklipu filmēšanai.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!