Kafejnīca "Mierā"

Kafejnīca “Mierā” piedāvā uz mirkli apstādināt laiku, un izbaudīt mierīgu un relaksācijas pilnu vakaru ar šokolādes fondjū. Tev būs iespēja atpūsties neatkarīgi no tā, kur atrodies.
Izkārtojums
Atrastas:
Šobrīd Miera ielā ir uzplaucis radošais kvartāls, kuru veido kafejnīcas, veikaliņi, darbnīcas. Viena no kafejnīcām, kura arī savas mājas sauc tieši miera ielu ir kafejnīca "Mierā".
Kafejnīca piedāvā pašu ceptas kūkas, pašu gatavotas uzkodas un citus gardumus kopā ar izcilu kafiju un tēju, kas ir ceļš gan uz sirdsmieru, gan patiesu prieku. Šo mieru kafejnīca nodrošina gan tur pat uz vietas Miera ielā 9, gan piedāvā to paņemt līdz, lai baudītu vai nu kādā parkā vai kur vien sirds vēlas. Kā arī kafejnīca "Mierā" piedāvā arī šo kāroto sirdsmieru, pašceptu kūku un citu gardumu veidā, nogādāt līdz pat Jūsu namdurvīm Rīgā.
Kafejnīca "Mierā" veido 5 vārdi – Miers, sajūtas, sirsnība, smaidi un siltums. Šo piecu elementu nodrošināšana saviem apmeklētājiem, kafejnīcai ir svarīgākais mērķis.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!