Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Jump Park

Ogres batutu parks “Jump Park” ir izklaides un aktīvās atpūtas vieta, kas atrodas pašā pilsētas centrā. Batuti vairāk nekā 200 m2 platībā. Nāc un ļaujies sava bērnam garam, izlēkājies no sirds patikas!
Izkārtojums
Atrastas:

"Jump Park" ir batutu parks, kas atrodas Ogres pilsētas centrā, Brīvības ielā 19. Batutu parkā ir vairāk nekā 200 m2 platība. Izklaides un aktīvas atpūtas vietā "Jump Park" ir izveidoti porolonu baseini, kāpelēšanas siena un pat profesionāls batuts, kur paši drošākie var izmēģināt un mācīties dažnedažādus trikus. "Jump Park" telpās atradīsi arī divus dažāda augstuma basketbola grozus, kas priecēs jebkura vecuma bērnus un pieaugšos. Batutu parks ir lieliska vieta, kur nosvinēt dzimšanas dienu, vārda dienu vai pat sarīkot klases ekskursiju, kuras laikā varēsi izlēkāties no sirds patikas. Pie "Jump Park" ir iespēja izīrēt visu parka kompleksu, lai plašo piedāvājumu klāstu, kas iekļaujas batutu parkā, spētu izbaudīt tikai Jūs un Jūsu ballītes viesi.
Batutu parks "Jump Park" ir savienots ar iemīļoto kafejnīcu "Ogres Ezītis miglā", kurā pēc kārtīgas izlēkāšanas un spēku, enerģijas izlietošanas, to atkal varēsi uzkrāt baudot gardu ēdienu.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!