Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Interaktīvais muzejs "Neredzamā pasaule"

“Neredzamā Pasaule” uzdevums ir mazināt stereotipus par neredzīgiem cilvēkiem un veicināt tolerances attīstību Latvijas sabiedrībā. Mēs vēlamies nodrošināt apmeklētājiem iespēju pilnībā iedziļināties savu sajūtu pasaulē, un pārliecināties, ka pat pilnīgi jaunā vidē var atrast pozitīvus mirkļus. Vienmēr var atrast izeju un pielāgoties apstākļiem jebkurā vidē, pat tumsā. Pārliecinies pats!
Izkārtojums
Atrastas:

"Neredzamā Pasaule" ir neaizmirstams ceļojums tumsā, kur jūs atvērsiet jaunu pasauli, laužot stereotipus. Tā ir iespēja redzēt sevi no cita skatpunkta - caur izjūtam. Tā ir vieta, kur laiks apstājas.
Neredzamā Pasaule ir  interaktīvā telpa, kuras ekspozīcija atrodas tumsā. Neko nevarēsi redzēt, taču ekskursijas laikā varēsi pielietot pārējās maņas un sajust apkārtējo pasauli neierastā veidā. Ekskursijas vada neredzīgi gidi. Viņi ir ļoti dažādi, taču visiem ir viena kopīga iezīme - pozitīvs skatījums uz pasauli. Jūs uzzināsiet vai neredzīgie redz sapņus, vai taisnība, ka viņi skaita soļus, kā šķērsot ceļu neskatoties, un daudzus citus interesantus faktus par tumsas īpatnībām. Gidu pavadībā varēsi iepazīt objektus, kā arī pielietot dažādas maņas - dzirdi, tausti, ožu un garšu. Piedāvājumā atradīsi 3 programmas, kas paaugstinās toleranci pret cilvēkiem ar redzes traucējumiem un nojauks barjeras saziņā ar cilvēkiem ar invaliditāti.


 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!