Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

HERMIS AUTO

Vēlies pārvākties? Pārvest lielāku kravu no punkta A-B optimālā laika periodā un par draudzīgu samaksu? Tad kravu ekspedīciju uzņēmums HERMIS AUTO būs īstā vieta, kur doties, kur Jums tiks atrasts vislabākais risinājums, lai nogādātu Jūsu kravu galamērķī ātri un ērti.
Izkārtojums
Atrastas:
HERMIS auto - kravu ekspedīcijas uzņēmums, kas darbojas Eiropas Savienībā, NVS un Krievijā. HERMIS auto piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, vienmēr nodrošinot augstas kvalitātes un piegādes ātrumu. Uzdevums - nodrošināt kravas transportēšanu īsākā laika periodā un ar optimālām izmaksām. HERMIS auto pirmsākumi meklējami 2001.gadā, kad speciālisti no dažādām loģistikas jomām apvienojās, lai izveidotu uzņēmumu, kas būs vērsts uz klienta problēmu risināšanu. Tika pieņemts lēmums pievērst līdzvērtīgu uzmanību katra kravu pārvadājuma posma organizēšanai – gan uzglabāšanai un transporta loģistikai, gan arī muitošanai un apdrošināšanai. Transporta kompānijas ilggadīgā pieredze apliecina daudzpusību un nopietno pieeju darbam. Izstrādātā pakalpojumu sistēma – tas ir rūpīgi izplānots un perfekts mehānisms pasūtījumu apstrādāšanai un rūpes par klientu interesēm . Šobrīd uzņēmumam ir savs autoparks - 50 kravas automašīnas, kas nodarbojas ar kravu pārvadājumiem visā Eiropā, NVS, Krievijā un Turcijā. Visi pakalpojumi ir pieejami sistēmā «no durvīm līdz durvīm» kā pilnīga pakete, tā arī atsevišķi, atkarībā no klienta vēlmēm.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!