Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

fstudio.lv

Profesionāli foto pakalpojumi studijā un ārpus tās. Fotostudijas īre- pieejamas 3 veidu studijas telpas. Iespēja tikt pie skaistiem un brīnišķīgiem foto pēc Jūsu ieceres.
Izkārtojums
F studio ir brīnišķīga vieta, kur realizēt dažādas fotosesiju ieceres skaistās studijas telpās. Fotostudijas galvenā fotogrāfe ir Mārīte Kārkliņa, kura spēj iemūžināt bildēs neaizmirstamus mirkļus. Fotostudijas ietvaros iespējams saorganizēt: ģimenes fotosesiju; izbraukuma fotosesiju; jaundzimušo fotosesiju; individuālo fotosesiju; iemūžināt kristību skaistākos mirkļus; kāzu fotosesijas; kailfoto; pasākumu fotosesijas; aerofoto no drona; izlaidumu, banketu uc. svinīgu pasākumu iemūžināšana; interjera un arhitektūras foto. Vieta, kur piepildīt dažādus sapņus un uzdrīkstēties iziet no komforta zonas.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!